SOOVID UUT ELEKTRISÜSTEEMI MAJALE? KORTERILE? ELEKTRIAUTO LAADIJAT? MEIE TEEME ÄRA!

TEENUSED MIDA PAKUME

Eramajade, korterelamute kui ka tehaste ja laohoonete elektrisüsteemide projekteerimist ja paigaldamist, peamiselt tugevvoolu ja siseelektritööd. Koostame elektriprojekte, paigaldame ajutisi elektrikilpe, ehitame uute eramajade elektrisüsteeme ja renoveerime vanemate korterite ja eramute elektrisüsteeme.

KOGEMUSTEGA MEESKOND

Meil on enam kui viie aastane kogemus elektritöödes, probleemid ei ole meile takistuseks. Oma kogemusele ja oskustele tuginedes oskame leida just Sinule vajaliku lahenduse. Kasutame ainult kvaliteetseid materjale,
et tagada tööde väga hea tulemus.

PERSONAALNE LÄHENEMINE

Esimese sammuna teeme kindlaks, millised on kliendi soovid ja vajadused ning koostame ruumide plaanid koos põhisisustusega. Plaanide järgi paneme koostöös kliendiga paika pistikute, lülitite ja valgustite asukohad. Aitame otsustada, kas valida näiteks liikumisanduriga valguslahendus, milline valgusti kusagile sobiks või mis lahendusega lüliti on just teie kodule parim.

VASTUTAME OMA TÖÖ EEST

Modernal OÜ eesmärgiks on kvaliteetne töö ja rahulolev klient. Töid teostame kiirelt, oskuslikult ja mis peamine – südamega.
Võtame vastutuse enda tehtud töö eest ning ka peale tööde lõpetamist oleme vajadusel teie jaoks olemas.

Võta Modernal OÜga ühendust ja me leiame teile sobivaima lahenduse!

Uute eramute elektritööd

Modernal OÜ teostab elektritöid uutele eramutele.
Projekteerime ja ehitame elektripaigaldised teie objekti jaoks.
Meie tööde hulka kuuluvad:
Elektrikilpide koostamine, paigaldamine ja ühendamine. Kaitsmete, lülitite, taimerite ja releede lisamine, vahetamine, markeerimine, grupeerimine ja ühendamine.
Kaabeldus, toitekaablite paigaldus ja parandus, kaabliredelite ja kaabliteede paigaldus.
Pistikute ja lülitite paigaldus, veksellülitite ja dimmerite paigaldus.
Valgustite ja valgusallikate paigaldus, asendamine ja vahetamine.
Kirjuta meile ja leiame Sinule parima lahenduse!

Elektritööd eramajja
Elektritööd vanasse korterisse/majja
Elektritööd vanasse korterisse/majja

Elektripaigaldiste renoveerimine vanemas majas

Kõige rohkem tuleõnnetusi juhtub vanade elektrijuhtmete tõttu.
Elektripaigaldised kuluvad ja vananevad nagu kõik muu meie kodudes.
Just eriti vanemates majades vajab kõik elektriga seotu ülevaatamist.
Lisaks juhtmetele on vanemates majades murekohaks elektrikilbid ja harukarbid, mis võivad olla oma aja ära elanud ja on seetõttu ohtlikud.
Kui planeerid väsinud korteri või maja remonti, mõtle kohe ka sellele, et elektrijuhtmestik tööde käigus uue vastu välja vahetada. Nii väldid olukorda, kus vanade elektrijuhtmete rikke tõttu pead äsja tehtud remonti kordama ja nii liigselt raha kulutama.

Kui elektrijuhtmed vajavad väljavahetamist, mõni koht uuendamist või soovid midagi elektrisüsteemis ümber ehitada, kutsu elektritöödele spetsialiseerunud ettevõte Modernal OÜ.

Laadimispunkti paigaldamine majja/kortermajja

Elektriauto laadimispunkt

Ensto One

Laadimispunkt Sinu koju

Ensto One on elektrisõidukite laadimisplatvorm, mis sisaldab mitmekülgseid võimalusi koduseks laadimiseks, isiklikuks kasutamiseks ja naabritega ühiseks laadimiseks. Toitevalikute hulka kuulub kuni 22 kW kiirlaadimine, mis hoiab teid liikumas! Ensto One’i disainivad, toodavad ja testivad enam kui kümneaastase kogemusega laadimispunktide pioneerid. Ensto One on parim lahendus koju!

Laadimispunkti paigaldamine majja/kortermajja