Soovid elektrisüsteemi ERAMAJALE? KORTERELAMULE? UUSARENDUSELE? TÖÖSTUSHOONELE? PÄIKESEPANEELIDELE? MEIE TEEME ÄRA!

TEENUSED MIDA PAKUME

Eramajade, korterelamute kui ka tehaste ja laohoonete elektrisüsteemide projekteerimist ja paigaldamist, peamiselt tugevvoolu ja siseelektritööd. Koostame elektriprojekte, paigaldame ajutisi elektrikilpe, ehitame uute eramajade elektrisüsteeme ja renoveerime vanemate korterite ja eramute elektrisüsteeme.

Pika kogemusega meeskond

Kasutame ainult kvaliteetseid materjale,
et tagada tööde suurepärane kvaliteet. Modernal OÜ-l on enam kui viie aastanee kogemusega elektritööde ja kõige sellega seonduvaga. Meie jaoks ei ole ükski probleem takistuseks. Oma kogemusele tuginedes oskame leida just Sinule vajaliku lahenduse.

Personaalne lähenemine

 Esimese sammuna teeme kindlaks, mida soovitakse ja vajatakse, ning koostame  majaplaanid koos ruumide põhisisustusega. Nende plaanide järgi saab panna koos kliendiga paika, kuhu lähevad valgustite juhtimislülitid, või kus näiteks võiks valgustus automaatselt liikumisanduriga toimida, millist tüüpi valgustid võiks kuhugi sobida jne.

Vastutame tehtud töö eest

Modernal OÜ eesmärgiks on kvaliteetne töö ja rahulolev klient. Töid teostatakse kiirelt, tõhusalt ning mis peamine – südamega.
Võta Modernal OÜga ühendust ja teile leitakse sobivaim lahendus.

Võtame vastutuse enda
tehtud töö eest ning
ei kao ära ka peale projekti lõppu.

Elektritööd

Kuigi kodune elekter tundub pealtnäha lihtne teema, vajab iga pistik, lüliti ja signalisatsiooniandur majas õiget kohta. Mistõttu esimese sammuna tuleb teha kindlaks, mida soovitakse ja vajatakse, ning koostatakse majaplaanid koos ruumide põhisisustusega. Nende plaanide järgi saab panna koos kliendiga paika, kuhu lähevad valgustite juhtimislülitid, või kus näiteks võiks valgustus automaatselt liikumisanduriga toimida, millist tüüpi valgustid võiks kuhugi sobida jne. Samuti selguvad kohad, kus hiljem hakkavad paiknema elektriseadmed, mis vajavad püsitoidet või toitepistiku kohta.

Kui ruumiplaani pole, on keeruline luua head tehnilist lahendust ning pistikud ja lülitid võivad sattuda täiesti valedesse paikadesse. Ehk teisisõnu, kui pärast elektrisüsteemide loomist peab ostma koos mööbliga ka pikendusjuhtme, pole elektriprojekt eriti hästi õnnestunud.

Ajutised elektrikilbid

Modernal OÜ teostab ka ajutisi elektrikilpe paigaldamist ehitusjärgus maja elektriga varustamiseks. Kui võrguühendus on valmis ja vajad elektrit maja ehitamiseks, siis selles puntis läheb vaja ehitusaegset elektrikilpi, mille abil saab voolu tarbida kilbi pistikutest. Liitumiskilbis endas ei ole harilikku pistikupesa, mistõttu on voolu saamiseks vajalik osta või tellida täiendav kilp. See sisaldab mitut pistikupesa, millest saab voolu (sh tööstusvoolu) võtta mitu seadet korraga. Ehitusaegne kilp on sama turvaline kui tavaline kilp – selles on lisaks pistikupesadele ka rikkevoolukaitsmed. Pärast kasutusperioodi lõppu jääb kilp sinule ning sa saad seda kasutada näiteks elektritarvitite käitamiseks õues.

Elektripaigaldiste renoveerimine vanemas majas

Kõige rohkem tuleõnnetusi juhtub vanade elektrijuhtmete tõttu. Nagu kõik muu maine vara, kulub ja vananeb ka elektripaigaldis. Kui kodused elektrijuhtmed vajavad väljavahetamist, mõni koht uuendamist või soovitakse midagi elektrisüsteemis ümber ehitada, tuleb kutsuda elektritöödele spetsialiseerunud ettevõte. Just vanemas majas vajavad elektripaigaldised ülevaatamist.  Iga asi algab peast – elektrisüsteemi peaks on elektrikilp, mis peab olema ohutu ja korras. Siin on tööde aluseks samuti projekt, tänu millele tekib kindel tööplaan. Projekti tegemisel vaadatakse, kas kaablid vastavad nõuetele ja millised kontaktipesad vajaksid vahetamist. Hiljem on ka projekti järgi lihtne kontrollida, millise etapini on elektritööd tehtud. Lisaks juhtmetele on vanemates majades murekohaks jaotuskilp, mis võib olla oma aja ära elanud ja on seetõttu ohtlik. Kui kõike korraga pole võimalik renoveerida, ei pea tegema korraga kilpi korda ning vahetama samal ajal ära kõik kaablid, pistikud ja lülitid. Võimalik on teha seda ka etappide haaval, näiteks toa kaupa, kuid korralikult.