SOOVID UUT ELEKTRISÜSTEEMI MAJALE? KORTERILE? ELEKTRIAUTO LAADIMISPUNKTI? MEIE TEEME ÄRA!

TEENUSED MIDA PAKUME

Eramajade, korterelamute kui ka tehaste ja laohoonete elektrisüsteemide projekteerimist ja paigaldamist, peamiselt tugevvoolu ja siseelektritööd. Koostame elektriprojekte, paigaldame ajutisi elektrikilpe, ehitame uute eramajade elektrisüsteeme ja renoveerime vanemate korterite ja eramute elektrisüsteeme.

Pika kogemusega meeskond

Kasutame ainult kvaliteetseid materjale,
et tagada tööde suurepärane kvaliteet. Modernal OÜ-l on enam kui viie aastanee kogemusega elektritööde ja kõige sellega seonduvaga. Meie jaoks ei ole ükski probleem takistuseks. Oma kogemusele tuginedes oskame leida just Sinule vajaliku lahenduse.

Personaalne lähenemine

 Esimese sammuna teeme kindlaks, mida soovitakse ja vajatakse, ning koostame  majaplaanid koos ruumide põhisisustusega. Nende plaanide järgi saab panna koos kliendiga paika, kuhu lähevad valgustite juhtimislülitid, või kus näiteks võiks valgustus automaatselt liikumisanduriga toimida, millist tüüpi valgustid võiks kuhugi sobida jne.

Vastutame tehtud töö eest

Modernal OÜ eesmärgiks on kvaliteetne töö ja rahulolev klient. Töid teostatakse kiirelt, tõhusalt ning mis peamine – südamega.
Võta Modernal OÜga ühendust ja teile leitakse sobivaim lahendus.

Võtame vastutuse enda
tehtud töö eest ning
ei kao ära ka peale projekti lõppu.

Uute eramute elektritööd

Modernal OÜ teostab uutele eramutele elektritöid.

Kõik elektritööd ja sellega seonduv teie elektripaigaldises ja objektil.

Elektrikilpide koostamine, paigaldamine, ühendamine. Kaitsmete, lülitite, taimerite, releede lisamine vahetamine, markeerimine, grupeerimine, ühendamine.

KNX süsteemid.

Kaabeldus, toitekaablite paigaldus ja parandus, välisvõrkude ehitus, kaabliredelite ja kaabliteede paigaldus.

Pistikute ja lülitite paigaldus, veksellülitite ja dimmerite paigaldus.

Valgustite ja valgusallikate paigaldus, asendamine ja vahetamine.

 Kirjuta meile ja leiame Sinu probleemile lahenduse!

Elektripaigaldiste renoveerimine vanemas majas

Kõige rohkem tuleõnnetusi juhtub vanade elektrijuhtmete tõttu. Nagu kõik muu maine vara, kulub ja vananeb ka elektripaigaldis. Kui kodused elektrijuhtmed vajavad väljavahetamist, mõni koht uuendamist või soovitakse midagi elektrisüsteemis ümber ehitada, tuleb kutsuda elektritöödele spetsialiseerunud ettevõte. Just vanemas majas vajavad elektripaigaldised ülevaatamist. Iga asi algab peast. Elektritööd pole mingi erand  – elektrisüsteemi peaks on elektrikilp, mis peab olema ohutu ja korras. Siin on tööde aluseks samuti projekt, tänu millele tekib kindel tööplaan. Projekti tegemisel vaadatakse, kas kaablid vastavad nõuetele ja millised kontaktipesad vajaksid vahetamist. Hiljem on ka projekti järgi lihtne kontrollida, millise etapini on elektritööd tehtud. Lisaks juhtmetele on vanemates majades murekohaks jaotuskilp, mis võib olla oma aja ära elanud ja on seetõttu ohtlik. Kui kõike korraga pole võimalik renoveerida, ei pea tegema korraga kilpi korda ning vahetama samal ajal ära kõik kaablid, pistikud ja lülitid. Võimalik on teha seda ka etappide haaval, näiteks toa kaupa, kuid korralikult.

Elektriauto laadimispunkt

Ensto One

Laadimispunkt Sinu koju

Ensto One on elektrisõidukite laadimisplatvorm, mis sisaldab mitmekülgseid võimalusi koduseks laadimiseks, isiklikuks kasutamiseks ja naabritega ühiseks laadimiseks. Toitevalikute hulka kuulub kuni 22 kW kiirlaadimine, mis hoiab teid liikumas! Ensto One’i disainivad, toodavad ja testivad enam kui kümneaastase kogemusega laadimispunktide pioneerid. Ensto One on parim lahendus koju!