Soovid siseviimistlust ERAMAJALE? KORTERELAMULE? MEIE TEEME ÄRA!

TEENUSED MIDA PAKUME

  • Kipsitööd (seinad ja laed);
  • Maalritööd;
  • Põrandatööd (tasandus, laudis, parkett);
  • Ripplagede paigaldust;
  • Plaatimistöid;
  • Trepikodade remonti;
  • Puidutöid;
  • Vaheseinade ehitust;
  • Korterite remonti.

Pika kogemusega meeskond

Kasutame ainult kvaliteetseid materjale,
et tagada tööde suurepärane kvaliteet. Modernal OÜ-l on enam kui viie aastanee kogemusega sisetöödega ja kõige sellega seonduvaga. Meie jaoks ei ole ükski probleem takistuseks. Oma kogemusele tuginedes oskame leida just Sinule vajaliku lahenduse.

Personaalne lähenemine

 Esimese sammuna teeme kindlaks, mida soovitakse ja vajatakse ning siis planeerime viimistluskäigu. Nende plaanide järgi saab panna koos kliendiga paika, kuhu läheb mis ning mis materjale me kasutame ja kui kaua võib olla eeldatav tööaeg.

Vastutame tehtud töö eest

Modernal OÜ eesmärgiks on kvaliteetne töö ja rahulolev klient. Töid teostatakse kiirelt, tõhusalt ning mis peamine – südamega.
Võta Modernal OÜga ühendust ja teile leitakse sobivaim lahendus.

Võtame vastutuse enda
tehtud töö eest ning
ei kao ära ka peale projekti lõppu.

SISEVIIMISTLUS

Siseviimistluse abil on võimalik muuta väga drastiliselt hoone olekut. Sellega saab muuta kõik toad hubaseks või vastupidi – väga avaraks ja valgusküllaseks. See aitaks luua ideaalse elukeskkonna valgust armastavale inimesele. Veelgi parema lahenduse saab aga siis, kui kasutada sisekujundaja abi, sest tema tööks ongi erinevate materjalide ja tekstuuride kokkusobitamine. Esmapilgul võivad mõned lahendused harjumatuna tunduda, kuid siis tasuks seda talle mainida ning seejärel tehakse projektis ümberkorraldusi või põhjendatakse, miks oleks mõistlik just selline lahendus siiski jätta. Kuna siseviimistlus on ruumide ehitamise või korrastamise viimaseks etapiks, on mõistlik jätta see töö professionaalide hoolde, sest meiega võite kindlad olla, et tulemus on täiuslik. Nii säästate raha kui ka omale väärtuslikku aega.

SISEVIIMISTLUS PROFESSIONAALIDELT

Võib küll tunduda, et odavam on ise sooritada erinevad sisetööd, kuid sageli pole see õige vastus. Siseviimistlusega võivad tegeleda vaid need, kellel on väga laiahaardelised oskused ja kes on veendunud oma oskustes ning teavad, kuidas paigaldada näiteks aknaid, pahteldada kipsplaate, värvida lage ja seinu nii, et ei rikutaks muid pindu, eemaldada vana tapeet või, kuidas freesida kaablisooni ja pesasid või kuidas on kõige õigem paigaldada sanitaartehnikat ja teha plaatimistöid.

Olles valiku meie kasuks langetanud, nagu seda on teinud paljud eelnevad kliendid, saame töödega alustada. Enne tööde alustamist hindame üle pinnad, arvutame kõige mõistlikumad lahendused materjalidele ning nende kuludele ja koostame nende põhjal personaalse hinnapakkumise. Kui pakkumine sobib teile, alustame oma kiire ja kvaliteetse tööga.