SOOVID UUT ELEKTRISÜSTEEMI MAJALE? KORTERILE? TEHASELE JA LAOHOONELE? MEIE TEEME ÄRA!

TEENUSED MIDA PAKUME

Eramajade, korterelamute kui ka tehaste ja laohoonete elektrisüsteemide projekteerimist ja paigaldamist, peamiselt tugevvoolu ja siseelektritööd. Koostame elektriprojekte, paigaldame ajutisi elektrikilpe, ehitame uute eramajade elektrisüsteeme ja renoveerime vanemate korterite ja eramute elektrisüsteeme.

KOGEMUSTEGA MEESKOND

Meil on enam kui viie aastane kogemus elektritöödes, probleemid ei ole meile takistuseks. Oma kogemusele ja oskustele tuginedes oskame leida just Sinule vajaliku lahenduse. Kasutame ainult kvaliteetseid materjale,
et tagada tööde väga hea tulemus.

PERSONAALNE LÄHENEMINE

Esimese sammuna teeme kindlaks, millised on kliendi soovid ja vajadused ning koostame ruumide plaanid koos põhisisustusega. Plaanide järgi paneme koostöös kliendiga paika pistikute, lülitite ja valgustite asukohad. Aitame otsustada, kas valida näiteks liikumisanduriga valguslahendus, milline valgusti kusagile sobiks või mis lahendusega lüliti on just teie kodule parim.

VASTUTAME OMA TÖÖ EEST

Modernal OÜ eesmärgiks on kvaliteetne töö ja rahulolev klient. Töid teostame kiirelt, oskuslikult ja mis peamine – südamega.
Võtame vastutuse enda tehtud töö eest ning ka peale tööde lõpetamist oleme vajadusel teie jaoks olemas.

Võta Modernal OÜga ühendust ja me leiame teile sobivaima lahenduse!

Laadimispunkti paigaldamine majja/kortermajja

Elektriprojekti koostamine

Kuidas edastada oma soovid projekteerijale?

Kui soovite, et projekteerija arvestaks täpselt teie soovide ja vajadustega, on oluline, et määratlete, kus ja kuidas soovite erinevaid elektriseadmeid paigutada. Koostöös leiame parima lahenduse, mis sobib teie kodu ja elustiiliga.

1. Valmistage ette maja plaan
Kui teil on juba maja plaan (kas paberkandjal või digitaalses vormis), on seda lihtne kasutada oma soovide märkimiseks. Kui plaani pole, pole probleem – saate joonistada käsitsi või meie abiga luua vajalikud joonised.

2. Märgistage soovitud asukohad
Kasutage pliiatsit või digitaalset tööriista ja märkige plaanile täpselt, kuhu soovite paigaldada:

  • Pistikupesad: Tööpindadele, voodite lähedusse, koridoridesse jne. Soovitame märkida ka mööbli asukohad, et oleks parem ettekujutus.
  • Lülitid ja valgusallikad: Määrake, kuhu soovite paigaldada lülitid, lae- või seinavalgustid.
  • Erilised soovid: Kui on muid erisoove, nagu spetsiifilised ühendused või täiendavad seadmed, andke neist teada.
Elektritööd eramajja

3. Koostöö projekteerijaga
Kui olete oma soovid üles märkinud, vaatame need läbi ja arutame parimad lahendused, mis vastavad teie vajadustele ja sobivad teie kodu plaaniga. Koostöös leiame kõige optimaalsemad lahendused, arvestades kõiki tehnilisi ja praktilisi aspekte.

Meie eesmärk on, et lõpptulemus oleks just teie ootustele vastav ja funktsionaalne. Kui teil on küsimusi või vajate abi, oleme alati valmis aitama!

Elektritööd vanasse korterisse/majja
Elektritööd vanasse korterisse/majja

Välisvalgustus ja selle automatiseerimine

Aia- ja fassaadivalgustuse nutikas juhtimine aitab säästa energiat ja tagada mugavuse. Selleks on kaks peamist lahendust:

  • Hämaralüliti – lülitab valgustuse automaatselt sisse ja välja vastavalt valgusanduri näitudele. Kasutaja saab seadistada tööaega vastavalt soovile.
  • Astrokell – kalkuleerib automaatselt päikesetõusu ja -loojangu ajad, töötades ilma eraldi valgusanduriteta. Lisaks saab programmeerida valgustuse ööseks ajutiselt välja lülituma, et säästa elektrit.

Nutikad elektrilahendused mugavuse ja korra tagamiseks

Tänapäevased elektrilahendused pakuvad lisaks energiasäästule ka olulist mugavust:

  • Kogu maja valguse väljalülitamise lüliti – võimaldab ühe nupuvajutusega kustutada kõik valgustid, vältides viimase hetke tormamist tuled põlema jäänud tubadesse.
  • Nõrkvoolukaablite korrektne paigutus – interneti ja valvekaamerate kaablid on mõistlik viia ühte kohta koos ruuteriga, hoides need elektrikilbi kohal kapis. See tagab esteetilisema ja lihtsamini hallatava lahenduse.

Modernali spetsialistid oskavad soovitada ja paigaldada just selliseid lahendusi, mis muudavad elektrisüsteemi turvalisemaks, energiasäästlikumaks ja igapäevaelus mugavamaks.

Elektrikilbi koostamine ja tellimine

Elektrikilbi koostamisel tuleb arvestada seadusandluse ja praktiliste vajadustega. Kehtivate nõuete kohaselt peavad kõik liigutatavad seadmed, sealhulgas valgustid, olema rikkevoolukaitsega. Püsivalt paigaldatud seadmed, nagu küttesüsteemid, ventilatsioon, pliit, ahi, boiler, nõudepesumasin ja pesumasin, vajavad rikkevoolukaitset ainult siis, kui need asuvad niiskes ruumis.

Rikkevoolukaitse valikud:

  • Üks rikkevoolukaitse mitmele kaitselülitile – soodsam, kuid rikke korral kaotavad kõik seotud seadmed korraga elektri.
  • Kombikaitsmed (kaitselüliti ja rikkevoolukaitse ühes) – efektiivsem lahendus, kuna rikneva seadme korral jäävad teised seadmed töökorda.


Planeeri kilp tulevikku silmas pidades – soovitatav on jätta varuruumi uutele seadmetele ja võimalusel valida suurem kilp. Näiteks kui plaanid tulevikus päikesepaneele või elektriauto laadijat, siis piisavalt ruumi jaotus- ja kaitselülititele aitab vältida lisakulutusi ja tagada esteetilisema lahenduse

Elektritööd eramajja